Baltic production Group rīko semināru novada uzņēmējiem: „Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā“

Semināra mērķis

Iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem.

Daži no semināra apskatāmajiem jautājumiem:

Kā uzņēmumus izvēlas VID pārbaudēm un kā var nokļūt VID pastiprinātas uzmanības lokā?

Nodokļu maksātāja un VID pienākumi un tiesības. Nodokļu kontroles pasākumu plānošana.

Kādas ir Jūsu tiesības pārbaudes laikā un kā tās realizēt praktiski?

Kādas kļūdas uzņēmēji visbiežāk pieļauj pārbaudes laikā?

Kādos gadījumos VID var apturēt uzņēmuma darbību vai uzsākt kriminālprocesu?Kā VID kļūdas Jūs varat

vērst sev par labu?

Kā iespējams atcelt VID uzliktos sodus un uzrēķinus?

Nodokļu parādu nomaksas termiņu pagarināšana.

Kā novērst PVN auditu uzrēķinus par priekšnodokļa atskaitījumu?

Nestandarta gadījumi! Par ko nesaka VID. Kādas nākotnes perspektīvas.

Tiesu prakse strīdos ar VID.Dažādu situāciju no lektoru prakses apskatīšana. Tiesu lietas.

Pie katras tēmas - dažādu situāciju apskatīšana no vadītāju personīgās prakses un dalībnieku pieredzes

un atbildes uz individuāliem jautājumiem.Sakarā ar biežajām izmaiņām nodokļu likumdošanā, daudzi vēlas zināt par to, kas patiesībā notiek. Kā plānot savu biznesu un ar ko ir jārēķinās nākotnē (jautājumi un atbildes).

Vadītāji: Guntars Ivdris, diplomēts jurists, sociālo zinātņu maģistrs; pieredzējis Pārbaužu nodaļas inspektors Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldē, Latvijas policijas akadēmijas lektors ar specializāciju finanšu likumpārkāpumos, SIA „Latvijas uzņēmumu konsultantu apvienība” valdes loceklis; pašreiz: juridiskā biroja „LEX DOMINANTE” partneris, praktizējošs juriskonsults komercdarbībā.

Raivis Bušs, diplomēts jurists; pieredzējis Pārbaužu nodaļas inspektors Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldē, Latvijas  Policijas akadēmijas lektors ar specializāciju finanšu likumpārkāpumos; pašreiz: juriskonsults, konsultants jautājumos, kas skar privātsektora attiecības ar valsts pārvaldes iestādēm, nodokļu konsultants, SIA „Baltic production group” valdes priekšsēdētājs, LR Ekonomikas ministrijas Mazo un vidējo komersantu un amatniecības padomes loceklis. Latvijas Juristu apvienības viens no dibinātājiem.

Norises laiks:    2018.gada 9.februārī no plkst.10:00 – 15:00 (reģistrācija no 09:45)

Norises vieta Līgatnē, Rehabilitācijas centra Konferenču zālē

Dalības maksa: EUR 75,00+PVN . Konferences dalībnieki saņems Apliecinājumu par semināra noklausīšanos un noderīgus izdales materiālus.Ja semināru apmeklē 2 personas, tad 2 personai atlaide 15 eiro apmērā. Siltas pusdienas,

Ja pasākumu uzņēmējiem finansē pašvaldība, tad svarīgi tai nodrošināt telpas uz vietas novadā, datortehniku, projektoru, ēdināšanas iespēju dalībniekiem. Grupā aptuveni 15 dalībnieku. Summa par semināru, ko finansē pašvaldība, ir  650 Euro +PVN.

Lai pieteiktu dalību seminārā, aizpildiet zemāk esošo pieteikumu un nosūtiet pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai personiski uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..  Vai www.godasargs.lv mājaslapā, aizpildot pieteikuma formu.Uz jautājumiem atbildēs vadītājs R.Bušs t.26548842.

PIESAKIETIES LAICĪGI!

PIETEIKUMS (Pēc pieteikuma saņemšanas Jums tiks nosūtīts rēķins)

Nosaukums

PVN Reģ. Nr.