Gatavojamies izstādei „Balttour-14”

7.-9.februārī Rīgā Ķīpsalā notiks tradicionālā tūrisma izstāde „Balttour-14”. Šogad šajā izstādē piedalīsies arī Neretas novada pārstāvji, reklamējot tūrisma iespējas Neretas pusē. Ir sagatavoti bukleti par Neretas novadu, esam Neretas novada tūrisma objektus reklamējuši arī Zemgales kopējā bukletā un tūrisma firmas „Impro ceļojumi” reklāmas izdevumā, izstādei cītīgi gatavojas arī J.Jaunsudrabiņa muzejs „Riekstiņi”, izdots speciāls buklets par keramiķi Zandu Rageli.

 

Esam izveidojuši divus tūrisma informācijas punktus – Neretā domes ēkā un Mazzalvē Ērberģes muižā. Ļoti ceram, ka tūristi nākamajā sezonā vēl vairāk apmeklēs mūsu novadu.

 

Žanna Miezīte

 


Seko mums

Pašvaldību vēlēšanas 2017

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2210168
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
6110
127862
2210168

Sadarbība