Prezentējam Neretas novadu

7.-9.februārī Rīgā Ķīpsalā notika starptautiskā tūrisma izstāde „Balttour -2014”. Šajā izstādē piedalījāmies arī mēs, prezentējot Neretas novadu.

           

Neretas J.Jaunsudrabiņa muzeju „Riekstiņi” pārstāvēja muzeja vadītāja Ilze Līduma, Ērberģes muižu pārstāvēja Leģendu taku varoņi – Zilā dāma (Žanna Miezīte), barons (Elmārs Vectirāns), muižas dāma (Silvija Lisovska) un muižas Ragana (Zeltīte Odiņa), mājražotājus pārstāvēja Marija Šalna ar medus degustācijām, Mirdza Brūni9ņa ar rokdarbiem un keramiķe Zanda Ragele. Stends (mēs bijām kopējā Zemgales stendā Sēlijas pudurī) bija labi apmeklēts, jo piesaistīja gan atraktīvie tēli, gan mājražotāju piedāvājumi. Speciāli šim pasākumam bija sagatavoti izplatīšanai bukleti par Sēliju, kurā atrodami arī Neretas novada apskates objekti, izplatījām tūrisma centriem un visiem interesentiem arī jauno Neretas novada bukletu.

           

Ļoti ceram, ka nākamgad tūristu, kuri iegriezīsies Neretas novadā, būs daudz vairāk, jo Sēlija (kā teica izstādes „Balttour-2014 apmeklētāji) vēl ir tūristiem „baltais laukums”.

 

Žanna Miezīte


Seko mums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
1566366
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1780
125025
1566366

Sadarbība