Gatavojoties tūrisma izstādei „Balttour-2015”

Īpaši 2015. gada Balttour izstādei ar tūrismu saistītie  Neretas novada ļaudis kopā ar Viesītes, Ilūkstes Jaunjelgavas, Salas, Aknīstes un Jēkabpils novadu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem sagatavojuši daudz iespēju un pamudinājumu izstādes apmeklētājiem, lai šī gada tūrisma sezonā tos mudinātu apmeklēt Sēliju un tuvāk iepazīties ar apkārtnes tūrisma iespējām un piedāvājumiem. Ko redzēsim Neretas stendā?

 

 

Piektdien, 6. februārī, Sēlijas pudurī darbosies arī Ērberģes muižas ragana un muižas pārvaldniece, aicinot apmeklēt Ērberģes muižas Leģendu takas Mazzalves pagasta 550. jubilejas gadā un Mazzalves pamatskolas 85. gadskārtā. Līdz ar Viesītes novada kafejas degustāciju, Ilūkstes novada degustācijām „no vecmāmiņu pūra lādes” 12.15 – 14.30 tūrisma izstādes Balttour – 2015 apmeklētāji varēs darboties Neretas keramiķes Zandas Rageles radošajā darbnīcā un iegādāties kādu skaistu māla izstrādājumu.

 

Sestdien, 7. februārī, Neretas novadu prezentēs Žanna Miezīte, Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja „Riekstiņi” vadītāja Ilze Līduma un Valdis Tomsons no Pilkalnes muižas. 12.00 – 14.00 radošajā darbnīcā savu roku iemēģināt ļaus rokdarbniece Aija Dārziņa.

 

Svētdien, 8. februārī, Ērberģes Zilā dāma un barons prezentēs Neretas novadu un novada tūrisma iespējas, izplatot Neretas novada tūrisma bukletu. 10.00 –13.30 Marija Šalna piedāvās degustēt un iegādāties dažādus medus kopā ar Ievu Rimeicāni no Ilūkstes, kura piedāvās bebru dziedzeru degustāciju.

 

Pats galvenais, ka Balttour apmeklētājiem būs iespēja iegūt dažādas balvas, kuras sarūpējuši Sēlijas (arī Neretas) tūrisma pakalpojumu sniedzēji. Lai piedalītos balvu izlozē, būs jāiesaistās kādā no stendā organizētajām aktivitātēm – fotografēšanās ar Zilo dāmu vai baronu, vai jāatbild uz momentloterijas jautājumiem.

 

Kā ierasts, stendā Jūs sagaidīs zinoši tūrisma speciālisti, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem Neretas, Viesītes, Ilūkstes Jaunjelgavas, Salas, Aknīstes un Jēkabpils novados!

 

Aicinām apmeklēt Sēlijas stendu, kurā būs pārstāvēts arī Neretas novads!

 

Žanna Miezīte


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4234322
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
192
103507
4234322

Sadarbība