Tūrisma izstādē „Balttour – 2015” redzētais

6. – 8. februārī Rīgā, Ķīpsalā, notika tūrisma izstāde „Balttour – 2015”. Šajā izstādē Neretas novada stends bija iekārtots kopējā Zemgales reģiona stendā Sēlijas pudurī. Tūristiem piedāvājām apmeklēt Neretas pusē apskatāmās vietas un novada lielākos pasākumus kopā ar Aknīstes, Viesītes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils un Salas novadu tūrisma organizatoriem.

 

Jau pagājušajā gadā Neretas novadam ir izveidots savs buklets ar kartēm un apskatāmajiem objektiem. Esam iekļauti arī kopējā Sēlijas novada bukletā. Īpaši vēl sevi reklamēja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs „Riekstiņi” un Ērberģes muiža, kuriem reklāmas bukleti izdoti šogad.

 

 

Tūristi – tūrisma firmas, ģimenes, draugu kopas, kuras apceļo Latviju – bija ieinteresēti par iespējām pabūt Neretas pusē.

 

Izstādē plaši bija pārstāvēts gastronomiskais tūrisms (īpaši Latgalē un Kurzemē), tika piedāvāti dažādi tradicionālie ēdieni un reizē jaukas izklaides. Par to mūsu pusē būtu vērts padomāt. Arī par naktsmājām ceļotājiem mūsu pusē būtu jāpadomā.

 

Tūrisma produkts ir arī dažādas radošās darbnīcas. Šoreiz prezentējām Zandas Rageles māla darbnīcu, Aijas Dārziņas rokdarbus, un Marija Šalna piedāvāja degustācijā medus produkciju. Ceram, ka „Balttour – 2016” Neretas novadu pārstāvēt sasparosies arī citi. Ļoti ceram uz atsaucību un ieinteresētību.

 

Šogad gaidīsim viesus arī lielākajos novada pasākumos – Neretas novada Grāmatu svētkos Ērberģē, Muzeju naktī „Riekstiņos”, Neretas novada sporta spēlēs, Ērberģes muižas svētkos, vokāli instrumentālo ansambļu salidojumā Neretā, Jaunsudrabiņa piemiņas dienā „Riekstiņos”.

 

Žanna Miezīte


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4234322
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
192
103507
4234322

Sadarbība