Tūrisma sezona sāksies 3. aprīlī

Sniegs vēl klāj laukus, vaigus sārtina ziemeļvējš, bet cilvēku domas jau sajūt  pavasari. Gribas novilkt pasmagos mēteļus un ļauties Latvijas skaistuma izbaudīšanai.

 

Arī Ērberģes muižā par tūristiem sāk domāt šodien. Esam bijuši  starptautiskā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2015,” kura  notika 2015. gadā no 6. līdz 8. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, lai palepotos un aicinātu iegriezties mūsu pusē, jo šogad pagasts svinēs 550.

 

Neretas novada Ērberģes muižā ekskursanti iegriežas visu vasaras sezonu. Gan pa vienam, gan ar ģimenēm, gan arī kolektīvi. Patīkami, ja redzi, kāda ģimene  pastaigājas pa parku vai muižas apkārtni.

 

Arī šogad barons Hāns, Zilā dāma, baronese Marija, raganiņa un mūsu spīzmanīšas gaidīs visus, kuri vēlēsies  paviesoties mūsu pusē.

 

Izveidojām programmu, kura būtu interesanta gan mazajiem, gan lielajiem. Tā  tūristus piesaistīs, jo viņi varēs aktīvi piedalīsies dažādās aktivitātēs gan parkā, gan arī muižas kamīnzālē. Baudīs īpašu cienastu, kuru piedāvā tikai mūsu muižā.

 

Esam gandarīti, ka pirmā ekskursantu grupa pieteikusies jau 3. aprīlī, lai izbaudītu pavasara svaigumu mūsu pusē un priecātos par Lieldienu atnākšanu.

 

Silvija Lisovska


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4234322
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
192
103507
4234322

Sadarbība