Latvijas Sabiedrisko mediju mājas lapas sadaļā “Latvijas pērles” tiek reklamēts Neretas novads

Neretas novadā ir daudz interesantu vēstures liecību, daudz skaistu, vēsturisku un sakoptu vietu. Viena no tām ir Ērberģes muiža ar savu dižozolu pie muižas ēkas un teiksmainajām leģendām. LSM radioraidījumu sērijā “Latvijas pērles” ir iekļauts Mazzalves pagasta tūrisma darba organizatores Silvijas Lisovskas un Ērberģes novadpētnieka Elmāra Vectirāna stāstījums par Ērberģes muižu un tās daudzajām leģendām, stāstījums LSM mājas lapā ilustrēts ar vēstījumu papildinošiem foto attēliem http://www.lsm.lv/lv/raksts/vesture/dzive/latvijas-perles-erberges-muiza-labas-energijas-dizozols-un-zila-dama.a182910/.

Jau vairākus gadus mērķtiecīgi esam centušies veicināt Neretas novada atpazīstamību gan izveidojot novada reklāmas bukletus, gan piedaloties  ikgadējās tūrisma izstādēs “Balttour”, gan organizējot interesantus pasākumus novada tūrisma objektos, lai attīstītu tūrismu mūsu novadā un tādējādi dotu iespēju attīstīties tūrismu apkalpojošajai uzņēmējdarbībai. Domājams, ka arī šī Neretas novada reklāma Latvijas Sabiedrisko mediju mājas lapā kalpos kā aicinājums mūs apciemot un veicinās tūrisma attīstību novadā.

 

Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 23 Maijs 2016 08:35

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3360698
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2509
90045
3360698

Sadarbība