Balttour 2017 - paver jaunas iespējas

3.-5. februārī Rīgā Ķīpsalā norisinājās tradicionālā starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour – 2017”, kurā jau sesto gadu piedalās arī Neretas novads, reklamējot savus tūrisma produktus, kā arī meklējot iespējas paplašināt tūristu loku mūsu novadā. Apmeklētākie tūrisma objekti Neretas novadā ir Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs “Riekstiņi”, Neretas ev.luteriskā baznīca, Ērberģes muiža, Pilkalnes muiža, keramiķes Zandas Rageles radošās darbnīcas. Protams, tūristiem ir interese arī par daudzām citām vietām – viņi labprāt apmeklē Ērberģes ev.luterisko baznīcu, Kankalu baznīcu, Medņu krogu, liellopu izsoļu namu u.c.

Šogad izstādē centāmies veidot arī jaunus tūrisma maršrutus, meklējot sadarbības partnerus. Ja viss izdosies, mūsu novadu apmeklēs tūristi no Krievijas, lai tālāk dotos uz Lietuvu  - Biržu novadu. Tāpat mēģināsim veidot kopējus maršrutus ar Lietuvas pierobežas tūrisma organizatoriem. Igauņi ir ieinteresēti skolu, kas atrodas muižās un pilīs, apceļošanā un kopēju šāda tipa maršrutu izstrādē. Idejas un pirmie kontakti ir, nu tikai jāstrādā.

Šis gads Neretas novadā paies Jāņa Jaunsudrabiņa zīmē, jo Jaunsudrabiņam svinēsim 140 gadu jubileju, “Riekstiņu” muzejam  arī 50 gadi. Būs daudz interesantu piedāvājumu, pasākumu.

Lai mums visiem izdodas! Aicinām novada iedzīvotājus veidot jaunus tūrisma produktus un tos piedāvāt domē, lai iekļautu turpmākajos novada apceļošanas maršrutos.

 

Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 09 Februāris 2017 13:46

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3360698
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2509
90045
3360698

Sadarbība