AUTOBUSU ATIEŠANAS LAIKS NO PIETURAS „NERETA”

6:00 NERETA-JAUNJELGAVA-AIZKRAUKLE (1;5) (AIZKRAUKLES ATU)

6:05 NERETA-RITE-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

6:40 NERETA-DAUDZEVA- AIZKRAUKLE (1-6) (AIZKRAUKLES ATU)

7:10 PILSKALNE-RASAS-NERETA-PILKALNE (1-5)* (AIZKRAUKLES ATU)

7:20 NERETA- RĪGA (1-6) (NORMA-A)

7:50 ILŪKSTE- RĪGA (1-7) (DAUGAVPILS AP)

8:05 NERETA-DAUDZEVA- AIZKRAUKLE (1-6) (AIZKRAUKLES ATU)

8:05 NERETA-LONE-JĒKABPILS (1-6) (JĒKABPILS AP)

12:45 NERETA-LONE-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

13:00 NERETA-PILSKALNE (2)* (AIZKRAUKLES ATU)

14:35 NERETA-SAUKA-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

15:15 NERETA-RITE-NERETA (1-4)* (AIZKRAUKLES ATU)

15:15 NERETA-RĪGA (1-7) (NORMA-A)

15:05 NERETA-DAUDZEVA-AIZKRAUKLE (1-5;7) (AIZKRAUKLES ATU)

16:45 NERETA-DAUDZEVA-AIZKRAUKLE (1-7) (AIZKRAUKLES ATU)

17:10 PILKALNE-NERETA-RASAS-PILSKALNE (1-5)* (AIZKRAUKLES ATU)

17:15 RĪGA-ILŪKSTE (1-7) (DAUGAVPILS AP)

17:35 NERETA-LONE-JĒKABPILS (1-7) (JĒKABPILS AP)

*kursē skolas laikā


 

 

Neretas novads no putna lidojuma

ŠodienŠodien50
VakarVakar165
ŠonedēļŠonedēļ913
ŠomēnesŠomēnes4817
KopāKopā223792

 Jul   August 2015   Sep

MTWTFSS
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Walker Willis Technology
°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
STpiedavajums
0DSC_2427.jpg