Kategorija: Kultūra un Sports

18.novembrī aicinām iedzīvotājus piedalīties karogu braucienā!

Novusa čempionāta 1.kārta

   Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 17.oktobrī notika Neretas atklātā novusa čempionāta 1.kārta. Šajās sacensībās varēja, un arī turpmāk varēs, piedalīties tikai dalībnieki ar derīgu vakcinācijas sertifikātu, kurš pirms ienākšanas sporta angārā tiek pārbaudīts.

Neretas kultūras namā veido mandalu

Rudentiņ, bagāts vīrs,
Daudz tu mums dāvināji:
Pilnas klētis labībiņas,
Pilnas ķešas sudrabiņa.

No 27.septembra līdz 8.oktobrim  Neretas kultūras nams aicināja piedalīties jaukā, radošā un kolektīvu saliedējošā aktivitātē ”Rudens mandalu veidošana”.

Varbūt kādam rodas jautājums, kas ir mandala? Mandala ir aplis. Aplis, kurā var eksperimentēt un izpausties, meklēt un atrast, pajautāt un saņemt atbildi, ieiet un ”atslēgties” – no prāta spēlēm un ikdienas darbošanās.

Mazzalves jauniešu paraugdemonstrējumi ielu vingrošanā

Eiropas sporta nedēļā Mazzalvē vēl viens īpašs notikums – Mazzalves jauniešu sagatavots ielu vingrošanas šovs, kurā 4 Mazzalves puiši – Alvis Spēlmanis, Ervīns Ūzans, Emīls Bondars un Niks Linmeijers – demonstrēja pašu izveidotu programmu ar dažādiem ielu vingrojumiem gan uz vingrošanas stieņa, gan zālienā. Jaunieši pasākuma ievaddaļa iesildīja publiku ar rīta rosmi un bija sarūpējuši vingrinājumus arī mazajiem skatītājiem – kurš ilgāk noturēsies pie stieņa. Visi drosminieki saņēma arī balviņas, ko puiši bija sagādājuši.

Mazzalves pamatskolas skolēni tiekas ar Mārtiņu Pļaviņu

23.septembris – Eiropas sporta nedēļas atklāšana Mazzalves pamatskolā. Šī bija īpaša diena, kurā skolā viesojās ļoti īpašs viesis – viens no vislabākajiem pasaules pludmales volejbola spēlētājiem, kurš 2012. gadā tika atzīts par sezonas pasaules labāko pludmales volejbola spēlētāju aizsardzībā, triju olimpisko spēļu dalībnieks, 2012. gada vasaras olimpisko spēļu Londonā bronzas medaļas laureāts, 2021. gada vasaras olimpisko spēļu Tokijā augstās 4.vietas ieguvējs, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un daudzu titulu ieguvējs Mārtiņš Pļaviņš.

Neretas pagasta 2.atklātais novusa turnīrs vīriešiem (iespējams, arī sievietēm)

Nolikuma projekts

Mērķis un uzdevumi.

  1. Popularizēt novusu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju.
  2. Noteikt meistarīgākos sportistus.

Neretas novadpētniecības muzejā Jūlija Stīpnieka izstāde

Kaut arī šī vasara ir notikumiem un pasākumiem bagāta, tomēr 24. jūlijā laika skrējiens neretiešiem un Neretas viesiem uz dažām stundām lika apstāties novadpētniecības muzeja pagalmā pie mazās jeb Ķesteru skoliņas.

Tur — mākslas cienītāju, radu un draugu lokā — notika gleznotāja Jūlija Stīpnieka (1934-2001), dzimuša neretieša, gleznu izstādes atklāšanas pasākums. Jūlijs ir cēlies no senas un pazīstamas neretiešu dzimtas un audzis “Šņoru” mājās.

Jau agri viņš demonstrēja dotības zīmēšanā. Reiz, uzzīmējis kaķēnu, viņš to parādījis vecmāmiņai Annai, kura sākumā nemaz nav gribējusi ticēt, ka šo zīmējumu ir radījis viņš pats. Taču noticējusi tad, kad Jūlijs to spējis uzzīmēt vēlreiz ,— viņas acu priekšā. Grūtajos kara un pēckara gados gan šīs iemaņas nebija iespējams attīstīt. Un šķiet, ka tikai karadienasta laikā Jūlijs vairāk laika veltījis zīmēšanai. 

Piedalāmies sadraudzības futbola spēlēs Koknesē

20.auguatā mazzalvieši pārstāvēja Neretas apvienību sadraudzības futbola spēlēs Koknesē. Spēles, kas notika projekta iniciatīvu konkursa “Šeit aug idejas” ietvaros, pulcēja jauniešu komandas no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas.

Ērbergē atver grāmatu par Mazzalves pagasta dzīvi

 

14.augusta siltā pirmsrudens pievakarē zem Mazzalves varenā ozola  zariem Ērberģes muižas pagalmā pulcējās mazzalvieši, lai  būtu liecinieki īpašam notikumam –  grāmatas par Mazzalves pagasta dzīvi “Mazzalves dižozola stāsti” atvēršanas svētkiem.

22.augustā plkst. 11 Neretas pludmales volejbola laukumos sacensības pludmales volejbolā vīriešiem

 

 

Pludmales volejbola sacensību nolikums

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider