Neretas novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursu “Darīsim kopā!”

Neretas novada pašvaldība jau trešo gadu pēc kārtas organizē  konkursu “Darīsim kopā!”, kas paredz līdz 500 eiro atbalstu astoņiem iedzīvotāju iniciatīvas projektiem.
Projektu Konkursa mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Neretas novadā gan fiziskajā, gan sociālajā jomā ar novada iedzīvotāju privātu iniciatīvu, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem.

Projekta pieteikumu ar norādi uz aploksnes “Iedzīvotāju iniciatīvu konkurss “Darīsim kopā!” līdz 28.aprīlim plkst. 10.00” jāiesniedz Neretas novada pašvaldībā (personīgi vai pa pastu ) vai pagastu pārvaldēs līdz 2020. gada 27. aprīlim plkst. 10.00 (saņemšanas datums, laiks).

Konkursa rezultāti tiks paziņoti rakstiski  līdz 2020. gada 11.maijam.

Konsultācijas projekta pieteikuma sagatavošanai iespējams saņemt zvanot projektu koordinatorei Solvitai Bukšai (tālr. 65176140, e-pasts: solvita.buksa@neretasnovads.lv).

Detalizēta informācija nolikumā.

NOLIKUMS

Pielikums Nr. 1

Pielikums Nr.2

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider