11.novembrī atceras Latvijas brīvības cīņās kritušos

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un lai novērstu iespējamas infekcijas izplatības riskus, plānotais tradicionālais Lāčplēša dienas lāpu gājiens no Neretas kultūras nama līdz Lāčplēša ordeņa kavalieru Augusta Aperjota un Jāņa Krama atdusas vietām Ķesteru kapsētā tika atcelts. Šogad 11. novembrī novadnieki  tika aicināti individuāli godināt Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu, iededzot svecīti māju logos, lieveņos, terasēs un citviet.

Lāčplēša dienas vakarā no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00 pie Neretas kultūras nama dega lāpas, kuras ikviens novada iedzīvotājs varēja paņemt un aiznest līdz Ķesteru kapsētai, lai novietotu kopīgā Gaismas ceļā, pieminot un godinot Latvijas brīvības cīņās kritušos, kuru drosme un pašaizliedzība 1919. gada 11. novembrī ļāva piedzīvot vienu no svarīgākajām uzvarām ceļā uz brīvu Latviju.

 

Daiga Naroga

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider