Aicinām jauniešus iesaistīties projektā “PROTI un DARI!”

No 2014.gada septembra Neretas novadā jaunieši iesaistās ESF projektā “PROTI un DARI!” (Nr.8.3.3.0/15/I/001), kura mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, nodarbinātībā,  Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotā Jauniešu garantijas projekta pasākumā vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā. Projekta “PROTI un DARI!” mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā un neapgūst arodu.

Līdz šim Neretas novada jaunieši no visiem pagastiem diezgan aktīvi izmantojuši iespēju ar Eiropas struktūrfondu finansējumu izglītoties, apgūt dažādas prasmes kursos, daudzi izmanto finansējumu, lai iegūtu autovadītāja tiesības. Jaunieši  arī iesaistās novada pasākumu organizēšanā, apmeklē uzņēmējus, lai pārņemtu pozitīvo pieredzi.

Aicinām novada jauniešus iesaistīties projektā “PROTI un DARI!” Piesakieties pie projekta vadītājas Žannas Miezītes (tel. 29339832 vai e-pastā zanna.miezite@gmail.com)!

Projekta vadītāja Neretas novadā Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider