Mācās grāmatvedību, fotografēšanas mākslu un apmeklē autovadītāju kursus

Sešus gadus Neretas novadā jaunieši iesaistās ESF projektā “PROTI un DARI!” (Nr.8.3.3.0/15/I/001), kura mērķis ir palīdzēt jaunajiem cilvēkiem veiksmīgāk iekļauties darba tirgū, padarīt jauniešus konkurētspējīgākus.

No marta līdz jūlijam 3 Neretas novada jaunieši, darbojoties projektā, apgūs dažādas prasmes, kas noderēs viņu nākotnes karjerā – Diāna mācās grāmatvedību un apgūst fotografēšanas pamatus, bet Kintija un Aivis attālināti mācās autovadītāju kursos. Jaunietes vēl iecerējušas apgūt arī auklīšu prasmes. Jaunieši ir apmierināti ar piedāvātajiem kursiem un labprāt ieinteresēti papildina savas zināšanas, apgūst jaunas iemaņas.

Aicinu visus jauniešus, kuri šobrīd nemācās un nestrādā, pieteikties projektā “PROTI un DARI! “, lai varat laiku izmantot lietderīgi, apgūstot sev vajadzīgas prasmes.

Projekta vadītāja Neretas novadā Žanna Miezīte

 

 

 

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider