Lieldienu zaķis ar draugiem brauc pa Neretas ielām

 Lieldienu laiks atnāk kopā ar pavasara procesiem dabā, kad viss lēnām mostas pēc ziemas sala un pamazām sāk tērpties krāsās. Šīs pārmaiņas skaļi un pārliecinoši ieskandina putnu dziesmas. Tās rosina arī cilvēkā pamošanos un rosību pēc mierīgā ziemas perioda. Gribas būt vairāk pie dabas, nodoties dārza darbiem, svinēt mirkļus, kuros esam vienoti ģimenes tradīcijās. Šogad pulcēties uz Lieldienu pasākumu nevarējām, tāpēc  aicinājām visus svētkus pavadīt savās mājsaimniecībās. Kamēr Jūs bijāt mājās, mēs devāmies pie Jums. Lieldienu zaķis kopā ar saviem draugiem devās Neretas ielās ar Lieldienu auto.

Klausījosi, brīnījosi,
Kas aiz kalna gavilēja:
Lieldieniņa braukšus brauca,
Asnus veda vezumā.

Liels prieks bija par cilvēku atsaucību, kuri Lieldienu auto gaidīja, izgājuši ielās, pie savām mājām, logiem un balkoniem. Tika minētas mīklas, runāti sakāmvārdi un ticējumi par Lieldienām. Notika arī olu kaujas.  Lieldienu zaķis parūpējās arī par Lieldienu olām, kuras saslēpa māju pagalmos un aicināja bērnus doties tās meklēt.

Lieldienu zaķis un viņa draugi: cālis, pīle, lapsa, cūka un pelēkais zaķis saka lielu PALDIES par sirsnīgo sagaidīšanu un līdzdarbošanos!

Lomās iejutās un svētku uzbūra: Ivita Jancukoviča, Aija Kalnāre, Inga Zvilna, Inita Kalniņa, Gatis Kronītis, Māris Geidāns.

Neretas kultūras nama vadītāja Inita Kalniņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider