Lieldienu Zaķis cilpo pa Zalvi un Sproģiem

Lai arī svētku laiks nelutināja ar pavasarīgi siltiem laikapstākļiem, Lieldienu Zaķis aicināja azartiskākos  Zalves pagasta  iedzīvotājus divas svētku dienas – 4. un 5.aprīli – iesaistīties aktīvā atpūtā un piedalīties aizraujošās aktivitātēs divu ciematu – Zalves un Sproģu – teritorijā. Lai piedalītos, bija tikai divi priekšnosacījumi  – ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, komandai bija jābūt no vienas mājsaimniecības un telefonam – uzlādētam, ar iespēju fotografēt un filmēt.

Komandas savā tālruņa numurā saņēma digitālo karti ar  norādītiem objektiem, kuros komandai jāveic kāds uzdevums, pēc tam izpildītais uzdevums bija jāatsūta uz organizatora telefona Whatsapp vai e-pastu.

Sproģos pa zaķa pēdām cilpoja četras ģimenes – Krievānu ģimene (komandas nosaukums “Vēstneši”), Putniņu ģimene (“Reiz mežā…”), Rutku – Butānu ģimene (“Cip, cip cālīši”) un Baltaču ģimene (“Baltie zaķi”).  Savukārt  otrajā svētku dienā Zalvē Lieldienu Zaķa uzdevumus veica divas komandas – “TEAM Zalve” un  Baltaču ģimene (“Baltie zaķi”), kurus var uzskatīt par aktīvākajiem cilpotājiem, jo “Balto zaķu” ģimene bija savas pēdas ieminusi abu ciematu teritorijā.

Zalves pagasta cilpošanas sacensību organizatori uzsver, ka visas komandas bija čaklas un apzinīgas un veica visus norādītos uzdevumus – gan jautri izšūpojās un šo mirkli iemūžināja fotogrāfijās,  gan atrada apaļu priekšmetu, ripināja olas un rīkoja olu kaujas brīvā dabā, , gan sadevās rokās, aptverot koku un noskaitot ticējumu vai tautasdziesmu  par  Lieldienām, nofotografēja komandu vieglā, enerģiskā palēcienā, sagatavoja un nofilmēja novēlējumu Lieldienās, kā arī izveidoja komandas foto ar pūpoliem.

Cilpošanas uzdevumu veicējus gaida pārsteiguma balvas!

Daiga Naroga

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider