Lieldienas Pilskalnē

Lieldienas rītā  Zaķis OTTO visus aicināja sekot pa viņa pēdām un meklēt  paslēptās olas, sākot no Strobuku pilskalniņa līdz pat pagastmājai. Atrastās olas vajadzēja nofotografēt un atsūtīt uz norādīto telefona numuru. Bet uzradās slinkais zaķis un savāca dažas paslēptas olas, kuras neviens pēc tam neatrada.  Katrs varēja nofotografēt un atsūtīt savu lieldienu noformējumu un atrādīt krāsotās olas. Paldies visiem , kas piedalījās.  Dalībniekus samulsināja viltus zaķis.

Par piedalīšanos un atrastām olām zaķis OTTO  pasniegs dāvaniņas 10.03.plkst. 11.00 pie rotaļu laukuma, ievērojot nosacītos piesardzības pasākumus.

                                                                                                          Mirdza Varekoja

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider