Noslēdzies izglītojošs un aizraujošs piedzīvojums jauniešiem

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā 2021.gada 01. jūnijā noslēdzās biedrības “Izaugsmes matrica” īstenotais sešu nodarbību projekts” Pats SEV pavēlnieks”. Projekta mērķis – finanšu pratības kompetenču veidošana jauniešiem, biznesa ideju veidošana.

Jaunieši saliedējās, definēja savus personīgos mērķus un ieguva motivāciju kopīgam darbam.  Iemācījās projektu ideju ģenerēšanu, plānošanu, organizēšanu un realizāciju, izveidojot savu personīgo biznesa ideju, prezentēja savu ideju.

Arī mācījās pelnīt, tērēt, krāt un dalīties!

Projekta ietvaros jaunieši apguva prasmes atšķirt līderi no vadītāja, domāt ārpus ierastā, iemācījās apzināties sevi, iedvesmojās rīkoties.

Paldies jauniešiem par radošām biznesa idejām!

Noslēguma nodarbībā tika spēlēta finanšu spēle, kur tika apgūti stratēģiskās domāšanas, investēšanas, naudas aprites pamatprincipi, attīstīta biznesa domāšana.

Vairāk informācijas par projekta īstenošanas gaitu sociālā tīkla faceebook lapā Izaugsmes matrica.

Liels paldies Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolai par sadarbību, īpašs paldies direktores vietniecei mācību un audzināšanas darbā Edītei Dābolai, kā arī paldies Neretas novada pašvaldībai un Pumpurs!

Nodarbības atbalsta Eiropas Savienības finansēts projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai”.

Informāciju sagatavoja biedrība “Izaugsmes matrica”

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider