Ielīgošana Neretas sociālās aprūpes centrā

Pa gadskārtu Jānīts nāca,
Savus bērnus apraudzīt:
Meitām nesa zīļu rotu,
Puišiem caunu cepurītes.
 21.jūnija dienā ar dziesmām un dejām tika pieskandināts Neretas SAC pagalms. Pasākumā piedalījās Neretas kultūras nama pašdarbnieki: sieviešu vokālais ansamblis ”Kadence”, VPDK ”Sēļi” un amatierteātra ”Leišmalīte”dalībnieki. Pasākuma laikā varēja piedalīties līgo konkursā. Uzzinājām, cik Latvijā ir Jāņu un Līgu. Noskaidrojām, ka latvietis vidēji gadā apēd 6,5 kg siera un izdzer vidēji 40,8 l alus. Suminājām ar ozollapu vainagiem Jāņus un Pēteri, kā arī ziedu vainagu -Līgu. Kaut ārā bija ļoti karsti, tas netraucēja izbaudīt svētku ielīgošanu un kopā būšanu. Paldies visiem par svētku mirkļiem!
Inita Kalniņa
Neretas kultūras nama vadītāja
print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider