Ceturtdien,1.jūlijā, notiks jaunās domes pirmā sēde

Ceturtdien, 1.jūlijā, plkst.10.00 notiks Aizkraukles novada jaunievēlētās domes pirmā sēde, kurā plānots ievēlēt jauno Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju un viņa vietniekus. Sēde notiks Aizkraukles pilsētas kultūras namā un tā tiks translēta arī mājaslapā.

Jau vēstījām, ka pašvaldību vēlēšanās Aizkraukles novadā uzvarējusi “Latvijas attīstībai” un Vidzemes partijas saraksts, iegūstot 10 deputātu vietas no 19. Otro vietu ieguvis Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” saraksts, izcīnot 4 deputātu vietas. APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI un Jaunā Vienotība ieguvusi katra pa 2 deputātu vietām, savukārt Zaļo un Zemnieku savienība ieguvusi 1 deputāta vietu Aizkraukles novada domē.

Uz pirmo domes sēdi ieradīsies šādi deputāti: Dainis Vingris, Leons Līdums, Dāvis Kalniņš, Einārs Zēbergs, Anita Ostrovska, Andris Zālītis, Arvis Upīts, Didzis Bērziņš, Uldis Dzērve, Zane Romanova, Guntis Libeks, Aivars Miezītis, Gatis Gūtmanis, Uģis Rubenis, Andris Ambainis, Jānis Sarmis Bajinskis, Aigars Lukss, Mārtiņš Daģis un Evija Vectirāne.

Tehnisku iemeslu dēļ domes sēde būs skatāma MS Teams vidē.

Piekļuves saite: ŠEIT

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider