Par Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Leons Līdums

 Aizkraukles novada domes deputāti

Ceturtdien, 1.jūlijā, notika Aizkraukles novada domes pirmā sēde, kuru vadīja Aizkraukles novada pašvaldības Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Jānis Lauks. Pēc sirsnīgiem ievadu vārdiem, tika apstiprināta domes sēdes darba kārtība, kurā bija tikai viens darba kārtības jautājums – par Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja ievēlēšanu. 

Deputāts Einārs Zēbergs domes priekšsēdētāja amatam izvirzīja “Latvijas attīstībai” un Vidzemes partijas saraksta mēra amata kandidātu Leonu Līdumu. Deputāts Aivars Miezītis izvirzīja Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” saraksta līderi Gunti Libeku. Deputāti vienbalsīgi atbalstīja izvirzīto domes priekšsēdētāju kandidatūras.

Leons pateicās par iespēju strādāt Aizkraukles novada iedzīvotāju labā un solīja godprātīgi pildīt šos pienākumus, gādājot par ikviena novada nostūra attīstību.

Guntis Libeks pateicās par izvirzīšanu. “Domāju, ka mana pieredze un zināšanas būs noderīgas jaunā novada vadīšanā. Lūdzu atbakstīt manu kandidatūru.”

Pēc  balsu skaitīšanas komisijas domes priekšsēdētāja ievēlēšanai apstiprināšanas, tika sagatavotas vēlēšanu zīmes. Deputāti tika informēti par vēlēšanu procesu, saņēma vēlēšanu zīmes un devās balsot. Pēc pirmās vēlēšanu balsu skaitīšanas komisija nāca ar paziņojumu, ka notiks atkārtota balsošana, jo nav korekti veikta balsošana, veicot atzīmes pret katru no kandidātiem. Tika atkārtoti izsniegtas vēlēšanu zīmes un deputāti atkal devās ievēlēt domes priekšsēdētāju.

Ar 12 balsīm “PAR” par Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Leons Līdums.

Domes priekšsēdētāja ievēlēšanu MS Teams tiešsaistē noskatījās 170 cilvēku.

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider