Par Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektoru apstiprināts Uldis Riekstiņš, viņa vietnieks – Kaspars Sniedzītis

Aizkraukles novada domes 9.jūlija ārkārtas sēdē deputāti ar 19 balsīm “Par” apstiprināja jauno pašvaldības izpilddirektoru – līdzšinējo Skrīveru novada izpilddirektoru Uldi Riekstiņu. Par viņa vietnieku ar 17 balsīm “Par” apstiprināts līdzšinējais Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Kaspars Sniedzītis. Savus jaunos darba pienākumus abi sāks pirmdien, 12.jūlijā.

 Uldi Riekstiņu izpilddirektora amatam izvirzīja domes priekšsēdētājs Leons Līdums. “Mūsu uzskats, izvēloties kandidātus amatiem pašvaldībā, ir dot iespēju jau strādājošajiem darbiniekiem pilnveidoties un sevi pierādīt. Visu iepriekšējo novadu izpilddirektoru darbs ir bijis vērtīgs, nozīmīgs un profesionāls. Pēdējā mēneša laikā ir bijušas diskusijas par kandidātiem gan mums, koalīcijā, gan ar pašvaldības darbiniekiem un iedzīvotājiem, un Uldis ir labs kompromisa variants, kurš sevi ir pierādījis ar darbiem un kura darba metodes ir mums tuvas,” savu izvēli pamatoja L.Līdums.

Pirms darba Skrīveru novada pašvaldībā Uldis pildījis AS “Swedbank” Aizkraukles filiāles vadītāja pienākumus.

 Izpilddirektora vietnieka amatam Kasparu izvirzīja domes priekšsēdētājs Leons Līdums. “Strādājot jaunajā novadā, nevēlējāmies visus vadošos amatus atdot bijušajam Aizkraukles novadam. Ļoti novērtējam Kaspara vadības stilu, kas tāpat kā Uldim, ir ļoti demokrātisks, pieļauj viedokļu dažādību,” pauda domes priekšsēdētājs.

 Kaspars Sniedzītis, pateicoties par izrādīto uzticību, pauda: “Manos pienākumos būs administrācijas darba komplektēšana un vadība, un tāpat kā Uldis, uzskatu, ka pašvaldības administrācijai jāstrādā centralizēti. Ir svarīgi saglabāt darbinieku resursus. Pēdējā gada pieredze rāda, ka daudz pienākumu var būt veikti arī attālināti, tāpēc strādāsim pie modeļa, lai strādāt var visi pašvaldību darbinieki un ieguvēji būtu novada iedzīvotāji.”

Arī Uldis Riekstiņš pauda atbalstu: “Ar Kasparu esam strādājuši pie pašvaldības administrācijas modeļa izveides jau pēdējo pusgadu, esam labi sastrādājušies.”

Foto: Uldis Riekstiņš (no kreisās) un Kaspars Sniedzītis

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider