Neretas dejotāji – daļa no “Saulesvijas” ceļa

No 12.jūlija  “Saulesvijas” ceļā devās īpašs svētku auto, kas savā ceļā fiksēs kolektīvu sagatavotos svētku pārsteigumus 43 pašvaldībās. Ceļš “Saulesvija” veidots kā klātienes mirkļu un video fiksējums norisēs, kurā nepilnas stundas garumā ikvienā pašvaldībā īpašais svētku vēstnesis kopā ar atraktīvu ceļotāju-sveicinātāju nodos svētku organizatoru pateicības un dāvanas ikvienam, kurš gatavojās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, apguva svētku repertuāru, veidoja video sveicienus un video priekšnesumus, piedalījās videoklipu filmēšanā.16.jūlija rītā Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas deju kolektīva ‘’Sudrabiņš’’ mazākie dejotāji devās uz Aizkraukli, lai piedalītos un reizē būtu daļiņa no ‘’Saulesvijas’’ ceļa. Savu vēlmi piedalīties izteica 9 skolēni: Alise Jurata Ozola, Enija Mūrniece, Justs Davidāns, Kitija Zvilna, Madara Leite, Mārtiņš Šarkūns, Rajana Al Atriba, Rihards Bokiševs, Rodrigo Jānis Feldmanis.  Īsajās intervijās Neretu pārstāvēja Leišu ģimene –  dejotāji paaudzēs. Paldies Kronīšu kokapstrādei par koka dipdapiem, kuri tika izmantoti intervijās. Paldies Evitai Vīnakalnei par skaistajiem ziedu vainadziņiem, kuri rotājās meiteņu galvās. Paldies sakām arī Neretas pagasta IU “Pavards” vadītājai Aldai Šustiņai par gardajiem pīrādziņiem.

Svētku mirkli esam izdzīvojuši un ievijuši kopīgā kamolā. Šie svētki paliks vēsturē un ļoti ceram, ka nākamie, kuri notiks 2025.gadā būs klātienē.

Paldies ikvienam, kuri mūs atbalstījuši gan domās, ar vārdiem, darbiem un. protams pašiem bērniem, kuri uzdrošinājās izmēģināt ko jaunu, nebijušu.

Svētki ir tur, kur esam mēs!

Svētki ir tādi, kādi esam mēs!

Neretas kultūras nama vadītāja un

 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas

 deju kolektīva ‘’Sudrabiņš’’ vadītāja Inita Kalniņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider