Novusa čempionāta 1.kārta

   Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 17.oktobrī notika Neretas atklātā novusa čempionāta 1.kārta. Šajās sacensībās varēja, un arī turpmāk varēs, piedalīties tikai dalībnieki ar derīgu vakcinācijas sertifikātu, kurš pirms ienākšanas sporta angārā tiek pārbaudīts.

   Pirmajā atklātajā , tajā laikā, Neretas Novada čempionātā, 2020.gadā, piedalījās 12 dalībnieki, un pirmā čempiona titulu izcīnīja Laimonis Klimovičs. Šogad dažādu iemelu pēc, tai skaitā, pandēmijas dēļ, pirmajā kārtā startēja četri spotisti Aleksis Smirnovs, Nauris Smirnovs, Aivars Zariņš, Imants Silavs. Uz otrā čempionāta atklāšanu bija ieradies Neretas apvienības pārvaldes vadītājs Rolands Klibiķis, kurš ar savu simbolisko spēli pret pagājušā gada 3.vietas ieguvēju Aleksi Smirnovu, atklāja čempionātu! Pirmajā kārtā dalībnieki tikās savā starpā katrs ar katru , kopumā izspēlējot seša spēles. Katrā spēlē tika izspēlēti 5 seti, un individuāli katram spēlētājam nācās cīnīties par uzvaru  15 setos. Neviens no spēlētājiem nepalika bez uzvarām, bet kopumā pēc pirmās kārtas ar 10 uzvarētiem setiem līderis ir Nauris Smirnovs.

   Otrā kārta tika noteikta 14.novembrī. Tomēr sakarā ar MK noteikumiem par pandēmijas izplatības ierobežošanu, šai laikā 2.kārta nenotiks. Kad turpināsies čempionāts, kurā ir paredzētas 8 kārtas, to rādīs laiks.

   Sakarā ar nolikumu, kopvērtējumā summē 5 labāko kārtu rezultātus un 8.kārtā notiek finālspēles no „nulles”. Aicinu ne tikai iepriekšējā čempionāta dalībniekus, bet arī citus novusistus, sekot līdz informācijai, pieteikties un uzsākt čempionātu kaut vai no 3.kārtas, kas arī dotu iespēju spēlēt finālā un izcīnīt čempiona titulu!

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider