Ieceres jaunatnes darbā jaunajā gadā

30.novembrī Aizkraukles novada jaunatnes darba speciālisti tikās tiešsaistē, lai izrunātu aizvadītā gada devumu un plānotu aktivitātes nākamajā gadā.

Noslēdzies projekts “Sveiks, kaimiņ!”, ko koordinēja novada jaunatnes darbinieki. Apbalvoti aktīvākie novada jaunieši, tostarp mazzalvietis Alvis Spēlmanis un pilskalnietis Deivids Vanags. Šāds jauniešu aktivitāti rosinošs konkurss notiks arī visa nākamā gada garumā. Decembrī varēs atkal pieteikties vai pieteikt Gada balvai rosīgākos novada jauniešus.

Nākamajā gadā iecerēts aktualizēt jauniešu brīvprātīgo darbu. Tiks izstrādāts vienots nolikums, brīvprātīgā darba stundas tiks uzskaitītas. Noslēgumā aktīvākajiem brīvprātīgā darba veicējiem sagaidāmas pateicības balvas.

Līdzīgi kā Neretas novadā tika izsludināts jauniešu iniciatīvu projektu konkurss dažus gadus atpakaļ, tagad tāds tiks izsludināts Aizkraukles novadā. Jaunieši aicināti domāt par to, kādu labu projektu savā pagastā vai savā jauniešu kopienā realizēt. Piemēram, Neretas izsludinātajā konkursā pirms gadiem tika sakārtots rotaļu laukums Neretā un izveidota sajūtu taka, Mazzalvē jaunieši uzstādīja vingrošanas stieni, Sproģos tika izveidota lapene.

Ja epidemioloģiskā situācija valstī atļaus, tad paredzēta arī Aizkraukles novada Jauniešu diena ar meistarklasēm, sporta sacensībām u.tml.

Neretas apvienībā iecerēts katru mēnesi organizēt kādu aktivitāti jauniešiem, turpināt darbu projektā “PROTI un DARI!” Izdošanās atkarīga tikai no jauniešu ieinteresētības un atsaucības. Pirmais pasākums jauniešiem plānots 8.janvārī, kad Ērberģes muižā būs iespēja tikties ar vairāku  Latvijas sporta izlases sportistu treneri Alvi Stankeviču sarunā par uzturu un kustībām. Pēc tikšanās iecerēti Mazzalves ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi sporta hallē.

Lai aktīvs, veselīgs un radošs visiem jauniešiem jaunais gads!

Jaunatnes darba koordinatore Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider