Gaidāmie piedāvājumi tūrisma jomā nākamajā gadā

Aizkraukles novada tūrisma darba organizatori, tiekoties tiešsaistē, ir izanalizējuši aizejošā gada veikumu un vienojušies par darbu nākamajā gadā. Par pozitīvu kopumā atzīta akcija “Nākamā pietura Zemgale”, kurā tika īpaši radio un žurnālā “Ieva” reklamēti konkrēti tūrisma pakalpojumu piedāvātāji. Arī Neretas pusē jūlijā un augustā bija divas nedēļas nogales, kad iesaistījāmies šai akcijā. Bija arī “Mājas kafejnīcu” dienas.

Nākamajā gadā plānots organizēt akciju, katru mēnesi piedāvājot kādus konkrētas tēmas pakalpojumus. Ļoti aicinu pieteikties Žannai Miezītei, kura koordinē tūrisma darbu Neretas apvienībā, ūdenstūrisma pakalpojumu sniedzējus, labjūtu (SPA, kubli u.tml.) pakalpojumu sniedzējus, sulu, vīnu darinātājus, ziemas aktīvā sporta piedāvātājus, dabas tūrisma (parki, dabas takas, īpaši dabas objekti) piedāvātājus, pārgājienu organizatorus, mazās saimniecības, piemēram, mini zoodārzs, bioloģiskās saimniecības, meistarklašu piedāvātājus. Būs arī speciāls muižu apmeklējumu mēnesis, muzeju un privātkolekciju apmeklēšanai piedāvāts mēnesis, gardēžu mēnesis. Neretas pusē pagaidām neesam bijuši pietiekami aktīvi savu pakalpojumu piedāvātāji. Bet, ko tūristiem rādīt, mums ir. Ceru uz sadarbību, lai varētu popularizēt, reklamēt jūsu piedāvājumu jaunajā Aizkraukles novada un arī tieši Neretas apvienības reklāmas bukletā, kurš, domājams, iznāks nākamā gadā sākumā.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider