Ziemassvētku kausa izcīņa volejbolā

 

  Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 18.decembrī notika tradicionālā Ziemassvētku kausa izcīņa volejbolā  4:4 vīriešiem.  Pēc ļoti ilgas piespiedu dīkstāves, šīs bija pirmās oficiālās sacensības, kuras bija iespējams noorganizēt, ievērojot MK noteikumus.  Kopā septiņas komandas no Aknīstes, Jēkabpils, Bebriem, Zasas un Neretas tikās volejbola laukumos Ziemassvētku kausa izcīņā. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Pēc spēlēm apakšgrupās notika ¼ fināls .Zaudējot ceturtdaļfinālspēlēs,  no kausa tālākas izcīņas izstājās Zasas un Aknīstes volejbolisti. Pusfinālos tikās „Viadukts”- „Bebri” (2:1) un „Mehāniķi”- „Elagro” (2:0). Spēlē par 3.vietu meistarīgāki izrādījās Bebru volejbolisti, uzvarot 2:1  „Elagro”. Finālspēlē par Ziemassvētku kausu starp „Viaduktu” un „Mehāniķiem”  veiksmīgāki , izcīnot uzvaru 2:0, izrādījās „Mehāniķu” volejbolisti Andis Znotiņš, Viktors Kudrjašovs, Reinis Prīdzāns, Rinalds Kļavinskis.

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider