Ziemassvētku kauss novusā

 N

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 19.decembrī  norisinājās divas neatkarīgas sacensības novusā- Ziemassvētku kausa izcīņa un čempionāta 3.kārta.  Ziemassvētku kausa izcīņā piedalījās 8 sportisti. Pēc priekšsacīkstēm finālā spēlēja 4 labākie- Zariņš Aivars, Kupcis Jānis, Juris Budris un Aleksis Smirnovs. Izspēlējot apli un izcīnot visas uzvaras par kausa ieguvēju kļuva Juris Budris, otrajā vietā Aleksis Sirnovs, trešais- Jānis Kupcis.

   Savukārt Neretas atklātajā novusa čempionāta 3.kārtā visvairāk punktu savāca arī Juris Budris, nedaudz atpalika Laimonis Klimovičs, Aleksis Smirnovs un Nauris Smirnovs. Arī pārējie 5 čempionāta dalībnieki sacensībās izcīnīja skaistas uzvaras, kas vieš cerības uz revanšiem nākamajā kārtā.

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider