Apbalvo šī gada labākos Neretas apvienības sportistus

Kaut gan nu jau otrais gads aizrit pandēmijas ēnā un epidemioloģisku ierobežojumu dēļ dalība sacensībās ir ierobežotāka kā citkārt,  tas nav kavējis arī 2021.gadā Neretas apvienības jauniešiem gūt izcilus panākumus vieglatlētikā un motosportā.

Neretas apvienībā jau par tradīciju kļuvusi gada izcilāko sportistu apbalvošana.

Vissekmīgākais bijis neretieša Kaspara Vasiļjeva (treneris Zigurds Karols) starts Latvijas čempionātā vieglatlētikā  vesera mešanā. Kaspars saņēma no Neretas apvienības pārvaldes EUR 50 naudas balvu no Neretas apvienības pārvaldes par iegūto pirmo vietu.

Neretietes Līva Marta Klibiķe, Monta Apeināne, Žaklīna Staltmane un Marta Ragele (treneris Zigurds Karols) katra saņēma EUR 15 par izcīnīto trešo vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-20  grupā juniorēm 4*100 stafetē.

Endija Kapele, Niks Daniels Andersons un Māris Verečinskis (treneris Zigurds Karols) par trešo vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-18 grupā vesera mešanā saņēma EUR 15.

Savukārt neretietim Raineram Timko, kuru trenē viņa tēvs Juris Timko , EUR 15 par izcīnīto trešo vietu Latvijas Junioru čempionātā MX2 klasē.

Neretas apvienības pārvalde piešķir naudas balvas labākajiem sportistiem saskaņā ar 2015.gada 23.aprīļa  nolikumu “Par finansiāla atbalsta sniegšanu Neretas novada sportistiem”, kura mērķis ir sniegt atbalstu novada (tagad – apvienības) iedzīvotājiem un komandām, kuri sasnieguši augstus rezultātus, piedaloties valstu čempionātos, ko organizē šo valstu sporta veidu federācijas un savienības, un olimpiskajās spēlēs.

Daiga Naroga

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider