Mazzalvē un Sproģos tiekas ar profesoru gastroenterologu Anatoliju Danilānu

11.decembrī ESF projekta “Dzīvo vesels Neretas novadā!” (Nr.9.2.4.2./16/I/034) ietvaros Mazzalves pamatskolas kamīnzālē un Sproģu saieta namā notika īpaši kupli apmeklētas nodarbības, kuras vadīja profesors gastroenterologs Anatolijs Danilāns. Sirmā kunga prasme dziļi zinātniskus pētījumus pasniegt ar humoru un klausītājiem interesantā un saprotamā valodā piesaistīja gan skolēnus, gan cienījama vecuma nodarbību apmeklētājus.

Šīs sarunas mērķis bija likt katram aizdomāties par aktīva dzīvesveida nepieciešamību, par ēšanas paradumu maiņu un iespējām mazāk tērēties aptiekās zāļu iegādē, bet vairāk likt lietā sava organisma dabīgo spēju sevi uzturēt un sakārtot, ja vien mēs savu organismu pazīstam un pareizi protam to “lietot”.

Mazzalves pamatskolā skolēni, gatavojoties profesora Danilāna vizītei, veica dažādus nelielus pētījumus par cukura ietekmi uz cilvēka veselību un bija izveidojuši prezentācijas stendu, ko gastroenterologs atzinīgi novērtēja.

Atsauksmes par A.Danilāna nodarbībām bija ļoti pozitīvas, un klausītāji izteica vēlmi tikties ar profesoru vēl kādā reizē.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider