Sporta svētki Sproģos

12.09.2018.

Zalves pagasta Sproģos tika rīkoti Sporta svētki projekta “Dzīvo vesels Neretas novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/034 ietvaros.  Arī šogad, 25. augustā, pagasta iedzīvotāji un ciemiņi no tuvākiem un tālākiem novadiem pulcējās bijušās Sproģu pamatskolas sporta laukumā, lai aktīvi pavadītu dienu. Līstošais lietus it nemaz netraucēja sportot gribētājus.

Pasākuma organizators biedrība “Sasha Motorsports”, iepazīstinot visus pasākuma apmeklētājus ar dienas plānu, pasludināja svētkus par atklātiem. Tālāk sekoja   volejbola un “gheto” basketbola spēles. Paralēli tām ikviens varēja piedalīties dažādos individuālajos sporta veidos – šautriņu mešanā, virsvalka mešanā. Atsaucība bija liela, jo ikviens vēlējās pierādīt savu meistarību un precizitāti. Neizpalika arī ikgadējās foto orientēšanās sacensības un virves vilkšana sievietēm, vīriešiem.

Ļoti lielu atsaucību un skatītāju interesi izpelnījās bērnu “Dip dap” čempionāts (līdz 4 gadu vecumam), velo sacensības dažādās vecuma grupās un BMX blakusvāģi. Ar vecāku atbalstu un nerimstošiem uzmundrinājuma saucieniem,  ikviens mazais riteņbraucējs centās parādīt savu labāko sniegumu un ātrumu. BMX blakusvāģi, kuros bija jāpiedalās vienam pieaugušajam un bērnam, izvērtās par kārtīgu spēku pārbaudījumu ikvienam. Lielākoties braucēji bija bērni ar saviem tētiem. Tieši viņiem šī pedāļu mīšana bija jāveic visātrāk, lai uzrādītu labāko laiku.

Noslēgumā pasākuma organizatori ar diplomiem, medaļām un kausiem sveica labākās komandas un individuālo sacensību dalībniekus.

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider