Mākslas dienas Jaunsudrabiņa muzejā

Jāņa Jaunsudrabiņa muzejā “Riekstiņi”, atzīmējot “Mākslas dienas 2019”, 13.maijā notika praktiskās nodarbības. Tematika “Mana dzimtā puse” sasaucās ar “Muzeju nakts 2019” uzstādījumu “Ar saknēm Neretā – Latvijā”. Mazajiem māksliniekiem tika dots uzdevums – nofotografēt dzīves vietas tuvumā esošu ļoti iemīļotu vietu (dārza stūrīti, koku, upes līkumu utt.), nokopēt un, dodoties uz muzeju, kopiju ņemt līdzi, lai pēc šī attēla motīviem radītu savu darbu. Atsaucās Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas mākslas pulciņa dalībnieki. Nodarbības laikā tapa 24 lieliski un interesanti darbi.  

Savukārt no 8.maija muzeja izstāžu telpā skatāma Māras Daugavietes gleznu izstāde “Ar saknēm Neretā” – Neretas apkārtnes ainavas un cikls “Mana ģimene”.

Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja “Riekstiņi”

vadītāja Ilze Līduma

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider