Pilskalnē sporto

27. jūlijā Pilskalnes pagasta sporta laukumā pie pagasta pārvaldes pulcējās ap simt sportot gribētāju, lai piedalītos pagasta pārvaldes rīkotajā sporta dienā, realizējot Eiropas Sociālā fonda projektu “Dzīvo vesels Neretas novadā”.

Sporta dienas laikā tika izcīnītas medaļas un dāvanas pludmales volejbolā, virves vilkšanā un individuālajās sacensībās. Individuālās sacensības norisinājās šaušanā ar pneimatisko šauteni, šautriņu mešanā, 50 m skrējienā senioriem, futbola soda sitienos, pildītu maisu mešanā tālumā, metienos no noteiktiem punktiem basketbola grozā. Bērni varēja piedalīties dažādās atrakcijās, kā balonu šautriņu mešanā, riņķu mešanā uz noteiktiem punktiem un vēl citās.

Pludmales volejbolā uzvarēja  komanda “Kapļi”- Jānis Kārtiņš un Denijs Grīnvalds. 2. vieta komandai “VIA” – Deivids Vanags un Rolands Vanags ,   3. vieta – komandai “Pilskalne” Valentīna Riekstiņa un Daumantas Janušauskas.

Šaušanā ar pneimatisko šauteni  vīriešiem  uzvarēja  Jānis Rubins, 2. vieta Kasparam Dumbrovskim, 3. vieta- Naurim Kovaļevskim. Sieviešu konkurencē uzvarēja Eva Romanova, 2. vieta Innai Turokai, 3.vieta Andželai Šustiņai.

50 m skrējienā seniorēm pārliecinoši uzvarēja Zigfrīda Ozoliņa, 2. vietā Vija Joele un 3. vietā Olga Baltace. Senioru skrējienam reģistrējās viens dalībnieks Ģirts Ozoliņš, un godam ar labu rezultātu veica distanci.

Spraiga cīņa izvērsās virves vilkšanā, jo bija noteikts, ka komandā ir  trīs dalībnieki – gan vīrieši, gan sievietes,  Izveidojās vīriešu un sieviešu komandas atsevišķi, kā rezultātā cīnījās sievietes ar vīriešiem . Nu, protams, kaut gan sievietes turējās , bet vīriešu komanda tomēr izrādījās spēcīgāka un uzveica sievietes. 1. vieta  Kasparam Osītim, Kasparam Dumbrovskim un Naurim Ivanovam,  2. vieta Innai Turokai, Solvitai Bukšai un Daigai Baumanei, 3. vieta Ļubai Markovičai, Norai Ivanovai un Valentīnai Riekstiņai. Skolas vecuma bērni arī sadūšojās un izveidoja komandas virves vilkšanā, kur  cīnījās savā starpā, iegūstot saldās balvas. 1. vieta – Keilija Kuzņecova, Samanta Bukša  un Amanda Lokesa, 2. vieta- Beāte Ažena,  Gabriela Vadzīte un Jānis Priede, 3. vieta- Keita Siliņa , Edijs Siliņš un Gvido Bukšs.

Maisu mešanā tālumā sievietēm vistālāk aizmeta Arnita Riekstiņa, otrais tālākais metiens  – Valentīnai Riekstiņai  un trešais tālākais metiens – Daigai Baumanei. Vīriešu konkurencē maisus vistālāk aizmeta  Edgars Siliņš,  2. vietā- Nauris Ivanovs un 3. vietā –  Dainis Baumanis

Šautriņu mešanā sievietēm uzvaru guva Jolanta Albrehta, 2. vietā – Nellija Zvirbule, 3. vietā -Arnita Riekstiņa. Šautriņu mešana vīriešiem 1. vieta –Dainim Baumanim, 2. vieta- Deividam Vanagam, 3. vieta-  Jānim Rubinam.

Basketbola bumbas mešanā grozā sievietēm  1.vieta  -Baibai Sapožņikovai , 2.vieta -Innai Turokai , 3 vieta – Kristīnei Niedrai, vīriešiem 1. vieta – Daumantas Janušauskas, 2. vieta – Jānim Kārtiņam, 3. vieta –  Deividam Vanagam.

Futbola soda sitienos sievietēm 1. vieta – Baibai Sapožņikovai, 2. vieta – Arnitai Riekstiņai un 3. vieta – Diānai Vanagai; vīriešiem: 1. vieta- Deividam Vanagam, 2. vieta – Eridanam Baumanim un 3. vieta – Dainim Baumanim.

Bērni piedalījās dažādās atrakcijās un izcīnīja saldumus.

Visas dienas garumā gaisā virmoja sacensību gars. Paldies dalībniekiem un līdzjutējiem par aktīvu dalību sporta dienā “Dzīvo vesels Neretas novadā”!

Aina Vadzīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider