Mazzalves pamatskolā viesojas “Papardes zieds”

4.septembrī Mazzalves pamatskolas 6.-9.klašu skolēni projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/034 “Dzīvo vesels Neretas novadā” ietvaros tikās ar biedrības “Papardes zieds” jauniešiem, lai pārrunātu aktuālas tēmas par reproduktīvo veselību, nodarbību vadītāji atbildēja uz skolas  jauniešus interesējošiem jautājumiem. “Papardes zieds” ir viena no Latvijas lielākajām nevalstiskajām organizācijām, kas veiksmīgi jau daudzus gadus strādā reproduktīvās veselības un tiesību jomā visā Latvijā.

11.septembrī šī pati biedrība projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/034 “Dzīvo vesels Neretas novadā” ietvaros 5.-9.klašu skolēniem vadīja nodarbības par atkarībām, stāstīja par to postošo ietekmi un izrunāja ar skolēniem, kā no atkarībām atbrīvoties.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider