Emocionāls un sirsnīgs izlaidums Mazzalvē

“Pa zaļiem vārtiem ar vasaras puķēm/ Un spožu zvaigzni, ar aci kas miedz,/ Nāk jaunība Tava ar rasas veltēm/ Un dimantus nober: Ņem, salasi sev!” – šie V.Mežnoras vārdi bija kā novēlējums valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ ļoti ģimeniskā un sirsnīgā Mazzalves pamatskolas 9.klases izlaiduma septiņiem jauniešiem. Izlaidumā piedalījās tikai skolēni, viņu vecāki, pārvaldes vadītāja Zeltīte Odiņa un daži skolotāji, bet tas netraucēja, gluži otrādi – pasākums izvērtās ģimeniski silts, mīļš un sirsnīgs.

Mazzalves pamatskolas jauniešu velobrauciens Ērberģe – Skaistkalnes karsta kritenes

Mazzalves pamatskolas 7.klase ar klases audzinātāju sporta skolotāju Diānu Voļnagu vasaras sākumu atzīmēja 2.-3.jūnijā ar velobraucienu uz Skaistkalnes karsta kritenēm. Apskates vieta no Mazzalves pamatskolas atrodas 32 kilometru attālumā.

Mazzalvē sumina labākos skolniekus

       

         Nu jau ierasts, ka mācību gada noslēgumā tos Mazzalves pamatskolas skolēnus, kuri gadu noslēdz ar labām un teicamām  sekmēm, pie sevis uz pieņemšanu aicina Mazzalves pagasta pārvaldes vadītāja Zeltīte Odiņa. Arī šogad pēdējā mācību dienā, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, šie skolēni tikās pagalmā pie Mazzalves pagasta pārvaldes, lai no pārvaldes vadītājas saņemtu īpašu novērtējumu par saviem mācību sasniegumiem – Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecības. Tāpat šie skolēni par apzinīgu bērna pienākuma – mācīties – veikšanu, tika ierakstīti Mazzalves pagasta Goda grāmatā.

Pēdējais zvans Mazzalves pamatskolā

31.maijā visās Latvijas skolās bija 2020./2021.mācību gada pēdējā mācību diena. Šajā dienā 9.klases skolēniem izskanēja pēdējais zvans arī Mazzalves pamatskolā. Skolas kolektīvs, ievērojot distancēšanos, pulcējās laukumā zem kuplā skolas ozola, lai pateiktos devītajiem par kopābūšanu, par skolā pavadīto laiku. Skolas direktors Aivars Miezītis vēlēja devītajiem pareizu nākamās izglītības iestādes izvēli, nebaidoties sapņot, bet tajā pašā laikā kritiski novērtējot savus spēkus. Devītie ar audzinātāju Silviju Ivanovu saņēma skolasbiedru laba vēlējumus un skolas ozola spēku turpmākajam dzīves ceļam. 9.klase saņēma arī tradicionālo torti, ko pēdējā mācību dienā saņem sekmēs labākā klase, mācību gadu noslēdzot. Šogad tieši devītajiem bija augstākais vidējais klases vērtējums 4.-9.klašu grupā.

Priekšā izlaidums, un tad durvis lielo sapņu piepildīšanai vaļā… Lai izdodas! Spiežam par visiem īkšķi!

Žanna Miezīte

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola aicina iegūt vidējo izglītību

 

‘KUSTĪBĀ 2’’

Šajā pavasarī vēlreiz ir iespēja azartiski izkustēties un sacensties kopā ar Neretas Jāņa jaunsudrabiņa Vidusskolas Skolēnu domi.

Piedalieties izaicinājumā “KUSTĪBĀ 2” no trešdienas līdz trešdienai! (12.-19. maijs)

Šoreiz pēc vecāku un mūsu skolas absolventu ierosinājuma var startēt arī vecāki, absolventi un visu grupu pārstāvji, neatkarīgi no vecuma, riteņbraukšanas kategorijā!

Vairāk informācijas atradīsiet pievienotajā afišā un mūsu skolas instagram kontā NJJV_saime.

Afišā atrodiet savu grupu vai sadaļu “riteņbraucēji”. (Iespējams reģistrēties pat divās grupās, kuras Jums atbilst.)

Nepieciešams viedtālrunis un aplikācija Map My Run.

Pirms skriešanas/iešanas, izvēlieties kustības veidu Walk, pirms riteņbraukšanas– Bike ride. 

Ja ir jautājumi, varat rakstīt vēstuli jebkuram no Skolēnu domes dalībniekiem, kas minēti afišā.

Lai priecīgas kustības ģimenei kopā un katram atsevišķi!

 

Starpnovadu sadarbības projekta “Sveiks, kaimiņ!” jaunatnes jomas atbildīgie piedalījās apmācībās kapacitātes celšanai

Aizkraukles novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās 1.2. apakšsadaļas “Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī”, par projekta “Sveiks, kaimiņ!” (identifikācijas Nr. VP2020/1.2-4) īstenošanu.

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 2020./2021. mācību gads olimpiādēs, konferencēs un konkursos

            2020./2021.mācību gads jau tuvojas noslēgumam. Neskatoties uz sarežģīto situāciju valstī, visa mācību gada garumā skolēni ar skolotāju palīdzību veiksmīgi dažādās attālinātās formās piedalījušies olimpiādēs un konkursos, rakstījuši un aizstāvējuši zinātniskās pētniecības darbus.

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas audzēknes gūst izcilus panākumus Latvijas Skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē

31.martā tiešsaistes režīmā vairāk nekā pustūkstotis skolēnu piedalījās 45. Latvijas Skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē, kurā 254 skolēni tika godalgoti par labiem pirmajiem veikumiem zinātnē.  Tiešsaistes platformā skolēni interaktīvā veidā gatavoja un prezentēja savu zinātniskās pētniecības darbu digitālos plakātus.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider