Mazzalves jauniešu paraugdemonstrējumi ielu vingrošanā

Eiropas sporta nedēļā Mazzalvē vēl viens īpašs notikums – Mazzalves jauniešu sagatavots ielu vingrošanas šovs, kurā 4 Mazzalves puiši – Alvis Spēlmanis, Ervīns Ūzans, Emīls Bondars un Niks Linmeijers – demonstrēja pašu izveidotu programmu ar dažādiem ielu vingrojumiem gan uz vingrošanas stieņa, gan zālienā. Jaunieši pasākuma ievaddaļa iesildīja publiku ar rīta rosmi un bija sarūpējuši vingrinājumus arī mazajiem skatītājiem – kurš ilgāk noturēsies pie stieņa. Visi drosminieki saņēma arī balviņas, ko puiši bija sagādājuši.

Mazzalves pamatskolas skolēni tiekas ar Mārtiņu Pļaviņu

23.septembris – Eiropas sporta nedēļas atklāšana Mazzalves pamatskolā. Šī bija īpaša diena, kurā skolā viesojās ļoti īpašs viesis – viens no vislabākajiem pasaules pludmales volejbola spēlētājiem, kurš 2012. gadā tika atzīts par sezonas pasaules labāko pludmales volejbola spēlētāju aizsardzībā, triju olimpisko spēļu dalībnieks, 2012. gada vasaras olimpisko spēļu Londonā bronzas medaļas laureāts, 2021. gada vasaras olimpisko spēļu Tokijā augstās 4.vietas ieguvējs, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un daudzu titulu ieguvējs Mārtiņš Pļaviņš.

Mūsējie starptautiskā nometnē Polijā

Interesanti, lieliski, jautri, ideāli, pārsteidzoši, iedvesmojoši, izcili un forši – tā rakstīja apkopojuma anketās 11 Mazzalves, Neretas un Sproģu jaunieši vecumā no 14 līdz 22 gadiem, kuri laikā no 9. līdz 12. augustam piedalījas starptautiskajā Erasmus +  projektā “Aspire to inspired”. Nometne notika Poronin/ Zakopane Polijā.

Ērberģē katru dienu ar piesitienu

Biedrība “Ērberģietes” piedalījās Aizkraukles novada domes izsludinātajā no valsts budžeta finansētu bērnu nometņu projektu konkursā “Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai” un guva finansējumu divām nometnēm – no 2.augusta līdz 6.augustam nometnē “Katru dienu ar piesitienu” darbojās 15 sākumskolas skolēni, bet no 17.augusta līdz 21.augustam nometne ar tādu pašu nosaukumu būs 7.-9.klašu skolēniem. Nometnes laikā katru dienu ar dažādu spēļu un asprātīgu sacensību palīdzību bērni mācījās angļu valodu brīvprātīgo Esteres un Madaras vadībā un veica kādu labo darbu – piemēram, vēstures dienā sakopa Varoņu laukumu, sporta dienā gatavoja atbalsta video apsveikumu Latvijas olimpiešiem, vides dienā palīdzēja sakārtot malku pirmsskolas bērnu grupiņām.

Emocionāls un sirsnīgs izlaidums Mazzalvē

“Pa zaļiem vārtiem ar vasaras puķēm/ Un spožu zvaigzni, ar aci kas miedz,/ Nāk jaunība Tava ar rasas veltēm/ Un dimantus nober: Ņem, salasi sev!” – šie V.Mežnoras vārdi bija kā novēlējums valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ ļoti ģimeniskā un sirsnīgā Mazzalves pamatskolas 9.klases izlaiduma septiņiem jauniešiem. Izlaidumā piedalījās tikai skolēni, viņu vecāki, pārvaldes vadītāja Zeltīte Odiņa un daži skolotāji, bet tas netraucēja, gluži otrādi – pasākums izvērtās ģimeniski silts, mīļš un sirsnīgs.

Mazzalves pamatskolas jauniešu velobrauciens Ērberģe – Skaistkalnes karsta kritenes

Mazzalves pamatskolas 7.klase ar klases audzinātāju sporta skolotāju Diānu Voļnagu vasaras sākumu atzīmēja 2.-3.jūnijā ar velobraucienu uz Skaistkalnes karsta kritenēm. Apskates vieta no Mazzalves pamatskolas atrodas 32 kilometru attālumā.

Mazzalvē sumina labākos skolniekus

       

         Nu jau ierasts, ka mācību gada noslēgumā tos Mazzalves pamatskolas skolēnus, kuri gadu noslēdz ar labām un teicamām  sekmēm, pie sevis uz pieņemšanu aicina Mazzalves pagasta pārvaldes vadītāja Zeltīte Odiņa. Arī šogad pēdējā mācību dienā, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, šie skolēni tikās pagalmā pie Mazzalves pagasta pārvaldes, lai no pārvaldes vadītājas saņemtu īpašu novērtējumu par saviem mācību sasniegumiem – Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecības. Tāpat šie skolēni par apzinīgu bērna pienākuma – mācīties – veikšanu, tika ierakstīti Mazzalves pagasta Goda grāmatā.

Pēdējais zvans Mazzalves pamatskolā

31.maijā visās Latvijas skolās bija 2020./2021.mācību gada pēdējā mācību diena. Šajā dienā 9.klases skolēniem izskanēja pēdējais zvans arī Mazzalves pamatskolā. Skolas kolektīvs, ievērojot distancēšanos, pulcējās laukumā zem kuplā skolas ozola, lai pateiktos devītajiem par kopābūšanu, par skolā pavadīto laiku. Skolas direktors Aivars Miezītis vēlēja devītajiem pareizu nākamās izglītības iestādes izvēli, nebaidoties sapņot, bet tajā pašā laikā kritiski novērtējot savus spēkus. Devītie ar audzinātāju Silviju Ivanovu saņēma skolasbiedru laba vēlējumus un skolas ozola spēku turpmākajam dzīves ceļam. 9.klase saņēma arī tradicionālo torti, ko pēdējā mācību dienā saņem sekmēs labākā klase, mācību gadu noslēdzot. Šogad tieši devītajiem bija augstākais vidējais klases vērtējums 4.-9.klašu grupā.

Priekšā izlaidums, un tad durvis lielo sapņu piepildīšanai vaļā… Lai izdodas! Spiežam par visiem īkšķi!

Žanna Miezīte

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola aicina iegūt vidējo izglītību

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider