Apbalvo šī gada labākos Neretas apvienības sportistus

Kaut gan nu jau otrais gads aizrit pandēmijas ēnā un epidemioloģisku ierobežojumu dēļ dalība sacensībās ir ierobežotāka kā citkārt,  tas nav kavējis arī 2021.gadā Neretas apvienības jauniešiem gūt izcilus panākumus vieglatlētikā un motosportā.

Ziemassvētku kauss novusā

 N

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 19.decembrī  norisinājās divas neatkarīgas sacensības novusā- Ziemassvētku kausa izcīņa un čempionāta 3.kārta.  Ziemassvētku kausa izcīņā piedalījās 8 sportisti. Pēc priekšsacīkstēm finālā spēlēja 4 labākie- Zariņš Aivars, Kupcis Jānis, Juris Budris un Aleksis Smirnovs. Izspēlējot apli un izcīnot visas uzvaras par kausa ieguvēju kļuva Juris Budris, otrajā vietā Aleksis Sirnovs, trešais- Jānis Kupcis.

Ziemassvētku kausa izcīņa volejbolā

 

  Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 18.decembrī notika tradicionālā Ziemassvētku kausa izcīņa volejbolā  4:4 vīriešiem.  Pēc ļoti ilgas piespiedu dīkstāves, šīs bija pirmās oficiālās sacensības, kuras bija iespējams noorganizēt, ievērojot MK noteikumus.  Kopā septiņas komandas no Aknīstes, Jēkabpils, Bebriem, Zasas un Neretas tikās volejbola laukumos Ziemassvētku kausa izcīņā. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Pēc spēlēm apakšgrupās notika ¼ fināls .Zaudējot ceturtdaļfinālspēlēs,  no kausa tālākas izcīņas izstājās Zasas un Aknīstes volejbolisti. Pusfinālos tikās „Viadukts”- „Bebri” (2:1) un „Mehāniķi”- „Elagro” (2:0). Spēlē par 3.vietu meistarīgāki izrādījās Bebru volejbolisti, uzvarot 2:1  „Elagro”. Finālspēlē par Ziemassvētku kausu starp „Viaduktu” un „Mehāniķiem”  veiksmīgāki , izcīnot uzvaru 2:0, izrādījās „Mehāniķu” volejbolisti Andis Znotiņš, Viktors Kudrjašovs, Reinis Prīdzāns, Rinalds Kļavinskis.

Imants Silavs

18.novembrī aicinām iedzīvotājus piedalīties karogu braucienā!

Novusa čempionāta 1.kārta

   Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 17.oktobrī notika Neretas atklātā novusa čempionāta 1.kārta. Šajās sacensībās varēja, un arī turpmāk varēs, piedalīties tikai dalībnieki ar derīgu vakcinācijas sertifikātu, kurš pirms ienākšanas sporta angārā tiek pārbaudīts.

Neretas kultūras namā veido mandalu

Rudentiņ, bagāts vīrs,
Daudz tu mums dāvināji:
Pilnas klētis labībiņas,
Pilnas ķešas sudrabiņa.

No 27.septembra līdz 8.oktobrim  Neretas kultūras nams aicināja piedalīties jaukā, radošā un kolektīvu saliedējošā aktivitātē ”Rudens mandalu veidošana”.

Varbūt kādam rodas jautājums, kas ir mandala? Mandala ir aplis. Aplis, kurā var eksperimentēt un izpausties, meklēt un atrast, pajautāt un saņemt atbildi, ieiet un ”atslēgties” – no prāta spēlēm un ikdienas darbošanās.

Mazzalves jauniešu paraugdemonstrējumi ielu vingrošanā

Eiropas sporta nedēļā Mazzalvē vēl viens īpašs notikums – Mazzalves jauniešu sagatavots ielu vingrošanas šovs, kurā 4 Mazzalves puiši – Alvis Spēlmanis, Ervīns Ūzans, Emīls Bondars un Niks Linmeijers – demonstrēja pašu izveidotu programmu ar dažādiem ielu vingrojumiem gan uz vingrošanas stieņa, gan zālienā. Jaunieši pasākuma ievaddaļa iesildīja publiku ar rīta rosmi un bija sarūpējuši vingrinājumus arī mazajiem skatītājiem – kurš ilgāk noturēsies pie stieņa. Visi drosminieki saņēma arī balviņas, ko puiši bija sagādājuši.

Mazzalves pamatskolas skolēni tiekas ar Mārtiņu Pļaviņu

23.septembris – Eiropas sporta nedēļas atklāšana Mazzalves pamatskolā. Šī bija īpaša diena, kurā skolā viesojās ļoti īpašs viesis – viens no vislabākajiem pasaules pludmales volejbola spēlētājiem, kurš 2012. gadā tika atzīts par sezonas pasaules labāko pludmales volejbola spēlētāju aizsardzībā, triju olimpisko spēļu dalībnieks, 2012. gada vasaras olimpisko spēļu Londonā bronzas medaļas laureāts, 2021. gada vasaras olimpisko spēļu Tokijā augstās 4.vietas ieguvējs, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un daudzu titulu ieguvējs Mārtiņš Pļaviņš.

Neretas pagasta 2.atklātais novusa turnīrs vīriešiem (iespējams, arī sievietēm)

Nolikuma projekts

Mērķis un uzdevumi.

  1. Popularizēt novusu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju.
  2. Noteikt meistarīgākos sportistus.

Neretas novadpētniecības muzejā Jūlija Stīpnieka izstāde

Kaut arī šī vasara ir notikumiem un pasākumiem bagāta, tomēr 24. jūlijā laika skrējiens neretiešiem un Neretas viesiem uz dažām stundām lika apstāties novadpētniecības muzeja pagalmā pie mazās jeb Ķesteru skoliņas.

Tur — mākslas cienītāju, radu un draugu lokā — notika gleznotāja Jūlija Stīpnieka (1934-2001), dzimuša neretieša, gleznu izstādes atklāšanas pasākums. Jūlijs ir cēlies no senas un pazīstamas neretiešu dzimtas un audzis “Šņoru” mājās.

Jau agri viņš demonstrēja dotības zīmēšanā. Reiz, uzzīmējis kaķēnu, viņš to parādījis vecmāmiņai Annai, kura sākumā nemaz nav gribējusi ticēt, ka šo zīmējumu ir radījis viņš pats. Taču noticējusi tad, kad Jūlijs to spējis uzzīmēt vēlreiz ,— viņas acu priekšā. Grūtajos kara un pēckara gados gan šīs iemaņas nebija iespējams attīstīt. Un šķiet, ka tikai karadienasta laikā Jūlijs vairāk laika veltījis zīmēšanai. 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider