Aglonas svētku laikā varēs reģistrēties uz pāvesta vadīto Svēto Misi 24. septembrī

Reģistrācija uz pāvesta Franciska vadīto Svēto Misi 24. septembrī noslēgsies 19. augustā. Reģistrēties vēl arvien iespējams visās katoļu draudzēs, kā arī interneta mājas lapā www.pavestsLatvija2018.lv. Reģistrēties būt iespējams arī Aglonā 13.-15.augustā. Pie „Radio Marija Latvija” telts bazilikas labajā pusē būs pāvesta Franciska vizītes informācijas centrs, kurā brīvprātīgie ikvienam, kas vēlēsies, palīdzēs piereģistrēties uz Svēto Misi 24. septembrī. Tāpat tur būs iespējams saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

12.augustā plkst. 10.00 Neretas luterāņu baznīcā svētku dievkalpojums

Simtgades svētceļojuma dalībnieki ierodas Neretā

Latvijas kā neatkarīgas valsts simtgadē tiek organizēts īpašs projekts – “Simtgades svētceļojums”. Tā mērķis ir 100 dienās (no 6. maija līdz 13. augustam) ieskaut Latviju lūgšanā, ejot svētceļojumā pa valsts robežu, sākot un beidzot Latvijas lielākajā svētvietā – Aglonā.

“Gaisma ir nākusi pasaulē” jeb Baznīcu nakts 2018

Jau ceturto gadu Neretas Luterāņu baznīca atsaucās aicinājumam piedalīties Baznīcu naktī, Latvijas simtgadē tai dots nosaukums “Gaisma ir nākusi pasaulē”. Ja pirms 4 gadiem tas vēl bija jauns pasākums, tad nu jau tā ir tradīcija. Pirmajā gadā naksnīgajā dievnamā paviesojās ap 30 cilvēku, bet šajā gadā aptuveni 100. Katru gadu baznīcas komanda, parasti tie ir vismaz 10 -15 cilvēki,  jau laikus sāk domāt idejas, lai pasākums izdotos un apmeklētājiem būtu prieks.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider